حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود انیمیشن ایرانی بچه‌ زرنگ با کیفیت Full HD

دانلود انیمیشن ایرانی بچه‌ زرنگ با کیفیت Full HD

خلاصه داستان :در خلاصه این انیمیشن آمده است: «محسن پسربچه‌ای است که عاشق ابرقهرمان‌های فیلم‌هاست و همیشه تلاش می‌کند تا با وسایل ابرقهرمانی‌اش به هرکس و هر چیزی کمک کند. اما در یک اتفاق نادر، محسن با حیوانی مواجه می‌شود که از گونه حیوانات منقرض شده ایران است. محسن تصمیم می‌گیرد تا به آن حیوان هم کمک کرده و او را به زادگاهش بازگرداند، اما سفر به دلِ جنگل، نبرد با شکارچیان و رویارویی با حیوانات منقرض‌شده دیگر، شروع یک ماجرای پیچیده برای محسن است ...»

به زودی از رسانه فیلم فارسی

دانلود انیمیشن ایرانی بچه‌ زرنگ با کیفیت عالی”

درباره انیمیشن:

انیمیشن بچه زرنگ، اولین انیمیشن سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به کارگردانی هادی محمدیان است، که محصول مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کمپانی هنرپویا است.

هرچند اولویت محتوایی بچه زرنگ برای مخاطبان کودک و نوجوان طراحی شده است، اما پیش بینی می‌شود خانواده‌ها و مخاطبان حرفه‌ای سینمای ایران نیز از این انیمیشن سینمایی استقبال کنند.

از ساخته های مجموعه «هنرپویا» میتوان به عرضه فیلم‌های سینمایی «شاهزاده روم» و «فیلشاه» اشاره کرد و به عنوان پرفروش‌ترین انیمیشن‌های تاریخ سینمای ایران، شناخته شده اند.

خلاصه انیمیشن:

در خلاصه این انیمیشن آمده است: «محسن پسربچه‌ای است که عاشق ابرقهرمان‌های فیلم‌هاست و همیشه تلاش می‌کند تا با وسایل ابرقهرمانی‌اش به هرکس و هر چیزی کمک کند. اما در یک اتفاق نادر، محسن با حیوانی مواجه می‌شود که از گونه حیوانات منقرض شده ایران است. محسن تصمیم می‌گیرد تا به آن حیوان هم کمک کرده و او را به زادگاهش بازگرداند، اما سفر به دلِ جنگل، نبرد با شکارچیان و رویارویی با حیوانات منقرض‌شده دیگر، شروع یک ماجرای پیچیده برای محسن است …»

“دانلود انیمیشن ایرانی بچه‌ زرنگ با ترافیک نیم بها”

“به زودی از رسانه فیلم فارسی”

  • 28 جولای 2020
  • 0
  • 16 views
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0