حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم انتهای خیابان هشتم با کیفیت Full HD

خلاصه داستان :نیلوفر، دختری که به همراه نامزدش بهرام طی سه روز به آب و آتش می‌زند تا تنها برادرش سعید را از اعدام نجات دهد، آنها قصد فراهم کردن 100 میلیون پول نقد را دارند در حالی که فقط 30 میلیون آن را تهیه کرده‌اند، از طرفی موسی که در اصطبلی مشغول کار و مسابقات زیرزمینیست می‌خواهد مبلغی را برای کمک به نیلوفر تهیه کند و دوستش سعید را نجات دهد، اما این تلاش شکل دیگری به خودش گرفته و منتهی به انتهای خیابان هشتم می‌شود!

نسخه قانونی

دانلود فیلم انتهای خیابان هشتم با کیفیت عالی”

درباره فیلم:

فیلم انتهای خیابان هشتم پنجمین فیلم سینمایی علیرضا امینی و به تهیه کنندگی سیدجمال ساداتیان و نویسندگی علیرضا امینی، محمد باغبانی است. این فیلم محصول سال 1389 است. در انتهای فیلم بهرام خودسوزی می‌کند و پمپ بنزین را منفجر می‌کند که این صحنه به همراه صحنه رفتن نیلوفر به‌روی استیج حراج (تن‌فروشی) سانسور شد.

بازیگران:

حامد بهداد، ترانه علیدوستی، صابر ابر، محمدرضا غفاری، مهدی ماهانی، بیتا بیگی، خسرو شهراز، احسان عیوض نژاد، الدوز منصور و الهه حصاری بازیگران این فیلم هستند.

عوامل فیلم:

دستیار کارگردان و برنامه ریز: علی تیموری/ مدير فيلمبرداري: مرتضی غفوری/ طراح صحنه و لباس: منصوره يزدان‌جو/ مدير توليد: مجتبي متولي/ طراح گريم: ايمان اميدواري/ دستيار دوم كارگردان: علي لنگرودي/ عکاس: سید جواد سیدی/

خلاصه داستان:

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: نیلوفر، دختری که به همراه نامزدش بهرام طی سه روز به آب و آتش می‌زند تا تنها برادرش سعید را از اعدام نجات دهد، آنها قصد فراهم کردن 100 میلیون پول نقد را دارند در حالی که فقط 30 میلیون آن را تهیه کرده‌اند، از طرفی موسی که در اصطبلی مشغول کار و مسابقات زیرزمینیست می‌خواهد مبلغی را برای کمک به نیلوفر تهیه کند و دوستش سعید را نجات دهد، اما این تلاش شکل دیگری به خودش گرفته و منتهی به انتهای خیابان هشتم می‌شود!

“دانلود فیلم انتهای خیابان هشتم با ترافیک نیم بها”

لینک های دانلود
  • 5 آگوست 2020
  • 0
  • 53 views
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0