حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم قصیده گاو سفید با کیفیت Full HD

خلاصه داستان :داستان فیلم درباره زنی است که حدود یک سال قبل همسرش اعدام شده است و حالا پس از یک سال با خبری که به وی می‌رسد متوجه می شود که همسرش به دلیل اشتباه قاضی مجرم شناخته و اعدام شده است. قاضی که از قضا با زن و فرزند مجرم ، هیچ گاه مواجه نشده است در صدد جبران است. یک روز از زندگی این زن در فیلم نشان داده می‌شود.

به زودی از رسانه فیلم فارسی

“دانلود فیلم قصیده گاو سفید با کیفیت عالی”

درباره فیلم:

فیلم سینمایی قصیده گاو سفید به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها و تهیه‌کنندگی غلامرضا موسوی در سال ۱۳۹۸ ساخته شده است.

این فیلم در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

بازیگران:

لیلی فرهادپور، فرید قبادی، سوده ازقندی، امیر شریعت، ماهور احمدی، محمد حیدری، زهرا پرهون، ابراهیم گله دارزاده، سمیه برجی، مهدی پیله‌وری، ماندانا معزی پور، سمکو روشنی، ساچلی تاجبخش ، با معرفی بازیگر خردسال آوین پوررئوفی بازیگران این فیلم هستند.

عوامل فیلم:

تهیه کننده: غلامرضا موسوی/ نویسندگان: بهتاش صناعی‌ها، مریم مقدم و مهرداد کوروش‌نیا/ مدیر فیلمبرداری: امین جعفری/ طراح صحنه و لباس: آتوسا قلمفرسایی/ طراح گریم: کامران خلج/ صدابردار: عبدالرضا حیدری/ دستیار اول و برنامه ریز: آرش مشورت/ مدیر تولید: میثم معراجی/ منشی صحنه: مریم شقاقی/ عکاس: حمید جانی پور/ روابط عمومی: نگین موسوی/ محصول: فیلمسازان/

خلاصه فیلم:

در خلاصه داستان فیلم آمده است: داستان فیلم درباره زنی است که حدود یک سال قبل همسرش اعدام شده است و حالا پس از یک سال با خبری که به وی می‌رسد متوجه می شود که همسرش به دلیل اشتباه قاضی مجرم شناخته و اعدام شده است. قاضی که از قضا با زن و فرزند مجرم ، هیچ گاه مواجه نشده است در صدد جبران است. یک روز از زندگی این زن در فیلم نشان داده می‌شود.

“دانلود فیلم قصیده گاو سفید با ترافیک نیم بها”

“به زودی از رسانه فیلم فارسی”

  • 1 آگوست 2020
  • 0
  • 15 views
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0